Fleetcloud to autorski system do zarządzania flotą pojazdów. Składa się z aplikacji web do zarządzania flotą, oraz aplikacji mobilnych dla użytkowników służących do raportowania. Fleetcloud to 20 lat doświadczenia w zarządzaniu flotą, ale nie tylko. Jest to ciągle rozwijana aplikacja, do której dodajemy nowe funkcje na podstawie uwag naszych użytkowników. W rezultacie to użytkownicy nadają kształt i kierunek rozwoju Fleetcloud.

Fleetcloud to usługa zlokalizowana w chmurze. Oznacza to, że aplikacja do zarządzania flotą nie jest instalowana na Twoich urządzeniach - aby z niej korzystać wystarczy zwykła nowoczesna przeglądarka internetowa i oczywiście dostęp do Internetu. Użytkownicy instalują jedynie aplikacje na urządzeniach mobilnych służące do raportowania. Aplikacje te są dostępne za darmo wraz z najnowszymi aktualizacjami w sklepach Google Play i Apple Store. Konfiguracja potrzebna do działania zawierające spersonalizowane informacje Twojej firmy jest automatycznie pobierana przy logowaniu.

Nasze serwery zgodnie z wymogami RODO znajdują się na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie bakcupy przechowywane są również na terenie Unii Europejskiej. Naszym partnerem pod względem technologii jest firma Microsoft oraz jej usługa chmurowa Azure. Gwarantuje to dostępność na poziomie 99,99% (z wyłączeniem standardowych prac administracyjnych), które dla wygody naszych klientów przeprowadzamy w nocy.

Usługa Azure gwarantuje najwyższe standardy dostępności bezpieczeństwa danych, a oprogramowanie serwerów jest zawsze w najnowszych wersjach systemowych. Nie musicie się Państwo zajmować opłatami licencyjnymi, utrzymaniem serwerów i bezpieczeństwem danych, co wymaga w wielu przypadkach zatrudnia wysokiej klasy specjalistów IT.

Do zarządzania samą aplikację Fleetcloud wystarcza podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera, a jeśli potrzebują Państwo bardziej niestandardowego rozwiązania, dostarczymy fachowej pomocy technicznej.  

Fleetcloud jest to usługa SAAS (software as a service czyli oprogramowanie jako usługa) skierowana do małych i średnich flot samochodowych, które nie chcą inwestować środków  w komplikowane rozwiązania techniczne. Wiemy że flotą samochodów potrafi być skomplikowane nawet, jeśli zarządzasz niewielką ilością samochodów. Każdy przejechany kilometr to koszt, który ma wpływ na kondycję Twojej firmy. Przeglądy, szkody, przestoje? Z naszą aplikacją odzyskujesz kontrolę nad swoją flotą. Koszt implementacji rozwiązania jest dla Ciebie prawie zerowy. Nie musisz martwić się urządzenia GPS do monitoringu,  serwery, licencje oprogramowania, zespół specjalistów IT, żeby wszystko działało bezproblemowo. Używasz urządzeń, które i tak posiadasz już firmie. Brzmi rozsądnie prawda?

 W tej chwili nasz system umożliwia między innymi:


- rejestrację przejazdów samochodami przez pracowników wraz z generowaniem ewidencji jazd,

- raportowanie uszkodzeń pojazdów z poziomu aplikacji mobilnej wraz z zarządzeniem szkodami z poziomu aplikacji web, przyspieszającą likwidację szkód,

- raportowanie problemów z flotą bezpośrednio do operatora aplikacji web z poziomu urządzeń mobilnych,

- grafik do planowania floty, dla pojazdów wybranych przez administratora floty,

- system zadań dla pracowników wraz z systemem powiadomień,

- kompletny system rezerwacji, wynajmów i użyczeń samochodów,

- zautomatyzowany system sprzedaży usług dla firm flotowych,

- wewnętrzny komunikator

Przede wszystkim chcemy żeby nasi Klienci byli zadowoleni, ponieważ wierzymy, że tylko dzięki temu Fleetcloud będzie się rozwijał. Nie jesteś pewny, czy to rozwiązanie jest korzystne dla Ciebie i Twojej firmy? Nie ma problemu. Oferujemy 30 dniową bezpłatną jazdę próbną, dzięki której będziesz mógł zadecydować czy chcesz pojechać z nami dalej czy też nie. W trakcie jazdy próbnej uzyskasz bezpłatne wsparcie z naszej strony, tak jak pozostali nasi klienci. Wypełnij formularz, aby założyć bezpłatne konto. Okres próbny jest całkowicie darmowy i do niczego nie zobowiązuje.

[forms ID=6]